עלינו לב אל לב ישראל

מטפלי יוגה כתרפיה

מטפלי היוגה כתרפיה של לב אל לב ישראל ממלאים תפקיד חשוב בסיוע לתהליך שיפורם והבראתם של הלומי הקרב. יוגה כתרפיה, מדטציה, נשימות ומיינדפולנס הם כלים מדהימים היכולים לסייע להלומי הקרב להוריד לחץ וחרדה, לווסת תחושות ולגרום לתושהמייטבית.

יוגה כתרפיה הוא כלי גוף-נפש-רוח המחבר בין מנח גוף, תרגילי נשימה ומדיטציה. כלי זה הוכח כמשפר שורה שלימה של מצבים בהם הלם קרב.

טכניקות היוגה הטיפולית המשמשת לסיוע להלם קרבהן מגוונות, אך באופן כללי מתמקדות בסיוע להלומי הקרב להירגע, למקד את תשומת ליבם להווה ולהתחבר לגוף שלהם.

מטפלי היוגה כתרפיה בלב אל לב ישראלמיומנים ומנוסים במיוחד בעבודה הלומי הקרב. ומסוגלים ליצור סביבה בטוחה ותומכת שבה הלומי הקרב יכולים להרגיש בנוח, לחקור את היתרונות של היוגה הטיפולית ולהיטיב עם מצבם.

פגשו את

מטפלי יוגה כתרפיה

ענבל כהן

ענבל כהן

ראשון לציון

ענבל מתרגלת יוגה במשך עשרים השנים האחרונות. כמדריכת יוגה ומורה לחינוך מיוחד, היא משלבת את שיטות הטיפול הללו יחד עם תרפיה בצלילים על מנת לעזור לתלמידים שלה במסע הריפוי שלהם. ענבל מאמינה בחיים בריאים לצד יוגה ותנועה.

רומיפרגר

רומי פרגר

עין הים
רומי תומכת נלהבת בריפוי באמצעות תזונה ובריאות טבעית, ומנחה אנשים להקשיב לגוף שלהם. כמרכזת סדנאות התחדשות, היא מעצימה את התלמידים שלה בגישות הוליסטיות. כמורה בכירה ליוגה וליוגהתרפיה, רומי מרצה בישראל ובחו”ל. היא מטפלת רב-תחומית, המשלבת שיטות ריפוי שונות, ומשאירה השפעה חיובית על המחפשים חיים בריאים ומאושרים יותר.

אמילי ואזה

אמילי ואזה

קיבוץ רוחמה
אמילי היא מורה ליוגה המתרגלת כמעט עשור. כל השיעורים שלה ממוקדים בריפוי באמצעות תרפיה ביוגה. אמילי בעלת סטודיו ליוגה בדרום הארץ, שם היא עובדת עם קבוצות, יחידים וארגונים. אמילי מאמינה ביוגה כאורח חיים לצורך ריפוי ושלווה פנימית.

גלעד שפר

גלעד שפר

באר טוביה
גלעד מתרגל ומלמד יוגה במשך למעלה מ-15 שנים. כלוחם לשעבר, הוא החל את תרגול היוגה שלו כשעזב את הצבא. כיום גלעד מתמקד בטיפול באנשים באמצעות עבודה עם נשימה ותרפיית ביו-אנרגיה. גלעד מאמין שאף אחד לא שבור ושום דבר לא נשבר, אנחנו רק צריכים את הטיפול הנכון על מנת לשפר את המצב.

ליאת כרמלי

ליאת כרמלי

בני ציון
ליאת לומדת ומלמדת יוגה למעלה מ-15 שנים. היא מאמינה שמה שעובד עבורה – נשימה ותנועה מודעת לקראת ריפוי יעבוד עם כל אחד. ליאת המתגוררת באזור השרון החא אמא ואשה המאמינה שכאשר תשומת הלב מופנית פנימה, הקולות של הגוף והנפש רוצים להישמע ונפתח שיח חדש. שיח זה הוא המנטרה היומיומית שלה בקליניקה ובסטודיו ליוגה – היא נתקלת במקרים מאתגרים בקליניקה כגון כאבים כרוניים, אסטמה, לחץ וטראומה. ליאת מלווה כל אדם שמגיע לקליניקה ולסטודיו כמטפלת פסיכותרפיסטית ומטפלת ביוגה כתרפיה עם גישת גוף-נפש.

שני גליקמן

שני גליקמן

פתח תקוה
שני היא מורה ליוגה ואחות מוסמכת בעלת תואר שני במנהל בריאות הציבור. בשנת 2018 לאחר כ 20 שנה כאחות, שני החלה ללמוד הוראת יוגה לילדים והתאהבה מיד ביוגה. היא המשיכה בלימוד יוגה כתרפיה ויוגה למבוגרים. שני אוהבת לעבוד עם בעלי צרכים מיוחדים, ילדים ומבוגרים על הספקטרום האוטיסטי, ילדים עם שיתוק מוחין ומבוגרים שעברו אירוע מוחי. היא חשה הכרת תודה עצומה על ההזדמנות לפגוש ולעבוד עם חיילים משוחררי צה”ל הסובלים מהלם קרב ומקווה שהעבודה איתה תביא לשיפור באיכות חייהם.

עדי עזריה

עדי עזריה

גבעת בר
עדי היא מורה בכירה ליוגה ומטפלת ביוגה כתרפיה עם למעלה מ-17 שנות ניסיון. היא מוסמכת על ידי משכן היוגה בתל אביב, ציפי נגב – בית הספר ליוגה אינטגרטיבית, והארגון Connected Warriors בארה”ב. עדי הבעלים של בית היוגה, סטודיו מקצועי ליוגה בנגב, ישראל, שם היא מציעה יוגה לשיקום ממחלת הסרטן ויוגה לגיל השלישי עבור ניצולי שואה. יוגה היא מתנה גדולה עבורה, והיא מאמינה שהיא יכולה לשנות את הפרספקטיבות שלנו בחיים ולאפשר לנו להיות יותר סקרנים ופתוחים.

מאיה חדש

מאיה חדש

 גדרה
מאיה היא מורה ליוגה ומטפלת ביוגה כתרפיה עם למעלה מ-20 שנות ניסיון. היא מובילה מגוון שיעורים וסדנאות כדי לעזור לתלמידים שלה להתחבר לשלוות נפש ולרווחה פנימית. היא מתמחה בויניאסה-אשטנגה יוגה, יוגה טיפולית, שיאצו ורפלקסולוגיה. מאיה מלמדת ילדים, מבוגרים ואנשים עם צרכים מיוחדים. היא גם מטפלת מוסמכת בעיסוי. המטרה שלה היא לעזור לאחרים למצוא איזון פנימי ולהגשים את הפוטנציאל המלא שלהם.

מורנה ערוב

מורנה ערוב

רמת גן
מורנה היא מטפלת יוגה גוף ונפש, המתמחה בשיקום תנועה מזה 15 שנה. מורנה בעלת סטודיו ברמת גן ומלמדת יוגה טיפולית, מלווה תהליכים אישיים בגישה ממוקדת.

יעל מינץ

יעל מינץ

נהריה
יעל מתרגלת סוואסטה יוגה, מורה ומטפלת ביוגה כתרפיה. יעל רואה ביוגה דרך חיים, עוגן, כלי טרנספורמטיבי לגוף, ולנפש. היוגה לימדה את יעל שאהבה היא מצב של הוויה. יוגה יכולה לעזור לרפא ולשנות חיים, ויש לה כוח מרפא בכל היבט של חיי היומיום שלנו.

רננה אורלב

רננה אורלב

עתלית
רננה היא מטפלת גוף-נפש עם 20 שנות ניסיון. היא פיתחה את ‘שיטת אורלב’, המשלבת שיטות ריפוי פיזיות, אנרגטיות, נפשיות ורוחניות. רננה עוזרת לאנשים להתחבר למהות הפנימית שלהם, למצוא שוב את החיוניות ושמחת החיים שלהם, לשחרר דפוסים ואמונות מגבילות, לרפא טראומות, לבנות יציבות ולאפשר תנועה זורמת בכל תחומי החיים.