פגשו את

המנטורים העסקיים

שלמה טיבי

מומחה להשקעות נדל”ן

שלמה טיבי הוא יזם מנוסה ומומחה בתחום הנדל”ן שמביא עושר ידע לקהילת משתתפי לב אל לב ישראל. שלמה מתמחה בזיהוי הזדמנויות נדל”ן רווחיות עבור משקיעים ומפתחים. שלמה נכנס לעולם הנדל”ן זמן קצר לאחר סיום שירותו בצה”ל, ומבין את האתגרים הניצבים בפני אלו שמתחילים בדרכם. המסע שלו הוא דוגמה מעוררת השראה להפיכת אתגרים להזדמנויות. המומחיות של שלמה משתרעת על פני מגוון רחב של תחומי נדל”ן, כולל יצירת תוכניות עסקיות אפקטיביות, השגת השקעות, אפשרויות מימון, הבנת השלכות מיסוי, הגדלת שיפורי נכסים, מיטוב אסטרטגיות השכרה, ביצוע הערכת נכסים, ביצוע קמפיינים שיווקיים יעילים וניהול נכסים בצורה מקצועית. עם הבנה עמוקה של דינמיקת ההתחדשות העירונית, שלמה מצויד להדריך את משתתפי לב אל לב ישראל דרך המורכבויות של עולם הנדל”ן. הניסיון המעשי שלו והתובנות האסטרטגיות שלו מאפשרים למשתתפים לקבל החלטות מושכלות ברכישת נכס ואף ולהגשים יעדי ההשקעה בנדל”ן.

ארז ירושלמי

איש הייטק מכוון מטרה

יזם ומשקיע הייטק, סופר ומרצה בעולמות המנהיגות הטכנולוגית בעשרות חברות ברחבי העולם, שם הוא עוקב אחר המפגש המרגש בין האדם לתכלית-חייו, וההשפעה של מפגש זה על רצף ההסטוריה האנושית כולה. עם רקורד מרשים של הקמת והרחבת עסקים עם התמקדות במטרה ובקפיטליזם הקשוב, ערן מביא פרספקטיבה ייחודית לעולם האסטרטגיה העסקית. ארז עוסק בהקמת מיזמי-מופת, תוך מינוף טכנולוגיה ומדע על מנת להשפיע על אוכלוסיות רחבות-היקף. ממובילי “כלכלת המשמעות” בארץ, המסייעת לחברות לבצע גדילה מהירה על ידי הטמעת יסודות ה”קפיטליזם הקשוב” ומנהיגות מוכוונת ייעוד. הלהט של ערן הוא לסייע לארגונים לשגשג על ידי אימוץ קפיטליזם הקשוב ואג’נדות מוכוונות מטרה. הניסיון הרב שלו במספר חברות ברחבי העולם מציב אותו כמוביל מחשבה בצומת של עסקים ומטרה. ספרו המפורסם של ערן, “ליברנט”, עוסק בחיפוש העמוק אחר מטרה בחיי האדם, ומספק תובנות יקרות ערך למשתתפילב אל לב ישראלהמחפשים לחבר את הקריירה שלהם עם מטרה גבוהה יותר. השתתפותו של ערן בקהילה מציעה הזדמנות ייחודית למשתתפים להבין כיצד כוונהופרקטיקות עסקיות מודעות יכולות להניע הצלחה. ההנחיה שלו יכולה לסייע לאנשים לבנות עסקים היוצרים השפעה חיובית תוך השגת הצלחה פיננסית.

איתמר כהן

מומחה לאסטרטגיה פיננסית וחשבונאות

איתמר כהן הוא אסטרטג פיננסי ומומחה לחשבונאות המשמש כשותף ומנכ”ל של חברה מקצועית המציעה שירותים פיננסיים אישיים ללקוחות ברחבי העולם, המומחיות של איתמר בחשבונאות ובניהול פיננסי היא נכס יקר ערך עבור אנשים ועסקים כאחד. השותפויות החזקות שלו עם חברות ראיית חשבון ובנקאות ברחבי העולם הן משקפות את הידע המעמיק שלו בניווט בנופים פיננסיים מורכבים. היכולת יוצאת הדופן של איתמר לנתח את הצרכים הייחודיים של כל לקוח ועסק בקנה מידה עולמי מיחדת אותו. הגישה המקיפה שלו מבטיחה שמשתתפים יקבלו פתרונות מותאמים אישית העונים על אתגרים והזדמנויות ספציפיות.

איתמר מספק סיוע יקר ערך עבור משתתפילב אל לב ישראל. בהנחייתו של איתמר, משתתפילב אל לב ישראליכולים להשיג בהירות ויציבות פיננסית, המאפשרות להם לנווט במורכבויות הניהול הפיננסי המשפחתי והעסקי בביטחון.