אודות ישראל הלב אל הלב

מנטורי העצמה: הדרך לחיזוק

מנטורי העצמהשל לב אל לב ישראל הם מתנדבים מארצות הברית התומכים בלוחמי צה”ל הסובלים מהלם קרב.מנטורי העצמהמספקים תמיכה רגשית, עוזרים למשתתפים לקבוע להשיג ולעמודביעדים, ומחברים אותם למשאבים אנושיים בקהילה שלהם בארה״ב. הם גם משמשים כאח אחות גדול.ה – אוזן קשבת ומקור להבנה עבור המשתתפים העלולים להרגיש מבודדים או לבד.

תוכנית מנטורי ההעצמה היא חלק אינטגרלי מהמשימה של לב אל לב ישראל לעזור ללוחמי צה”ל להתקדם ולהצליח. התוכנית והקשר עם המנטורים נעשית בצורה חסויה לחלוטין, כך שהמשתתפיםיכולים להרגיש בנוח לשתף את המחשבות והרגשות שלהם עם המנטור שלהם.
על מנת לספק תמיכה והכוונה למשתתפיםהמנטורים עוברים הכשרה והכוונה מקצועית.

להלן מספר דוגמאות ספציפיות לאופן שבו מנטורי העצמהמסייעים למשתתפים של התוכנית:

  • הקשבה לסיפורים של הלוחמים.ות ולהציע נחמה והבנה.
  • לעזור ללוחמים.ות לזהות את היעדים ומטרות שלהם בעתיד ועזור ולפתח תוכנית להשגתן.
  • להיות מקום בטוח עבור לוחמים.ות לשתף את המחשבות והרגשות שלהם ללא שיפוט.
  • לעזור ללוחמים.ות להבין את החוויות שלהם וכיצד להתמודד איתן.

אנו אסירי תודה לכל המנטוריםהתורמים את זמנם, האנרגיה והרוח שלהם להצלחת התוכנית הזו.

פגשו את

מנטורי העצמה

בנטלי בירצנסקי

בנטלי בירצנסקי

בנטלי הצטרף ל Israel Heart2Heart בשלבים מוקדמים של הקמת העמותה, הוא עזר להקים אותה ומאז היה מעורב בצמיחה ובפיתוח התכנית בדרום פלורידה. בנטלי השתתף ב-3 תוכניות חונכות כמנטור העצמה וממשיך להיות נלהב משיפור ובניית ארגון המאפשר מעורבות תמיכה והשפעה לחיוב על הגרים בישראל. בנטלי אוהב לטייל ומתלהב מתרבות העולם. הוא מצפה לראות את Israel Heart2Heart הופך יום אחד לארגון עולמי הכולל מדינות וקהילות רבות.

איריס מזרחי

איריס מזרחי

איריס נולדה וגדלה בירושלים ועברה למיאמי בשנת 1990 כנערה יחד עם משפחתה.איריס בוגרת האוניברסיטה הבינלאומית של פלורידה שם עשתה תואר ראשון בפסיכולוגיה ומאסטר בעבודה סוציאלית. איריס הפכה את תמיכת קהילת היהודים בדרום פלורידה למשימתה ולקריירה שלה.
היא מתרגשת להביא את ניסיונה ל-“הלב אל הלב” כחונכת, תוך שהיא ממשיכה במסעה של מחויבות ומילאה רוחנית בקהילה היהודית.

אריאלה ג׳ייסון

אריאלה ג׳ייסון

אריאלה היא יוזמת של ה-@Sisu_coaching. מורה ליוגה/מדיטציה וקאוצינג, היא גם מאמנת בריאות מוסמכת מ- IIN ו EO Practitioner מוסמכת.

מוניס ניומן

מייקל קירשון

אליאנה בליך

ביל פיינברג