לב אל לב ישראל המגן

תוכנית שגרירים

לאחר שהמשתתפים השלימו בהצלחה את תוכנית ההעצמה השנתית, יש להם ההזדמנות להיכנס לתפקיד מרכזי כשגרירי לב אל לב ישראל.שגרירים אלו מייצגים את הלב והנשמה של הקהילה שלנו, ומשמשים כמובילי קבוצות קטנות של משתתפים.

לשגרירים המשימה ברורה: להצית השראה במשתתפים לאורך הפעילות השנתית של לב אל לב ישראל במסלול של שיפור עצמי והשגים. עם מחויבות להחזיר לקהילה מה שהם קבלו כשהצטרפו ללב אל לב ישראל, אנשים מסורים אלו מתנדבים כדי לתמוך בלוחמים והלוחמות הסובלים מהלם קרב

להפוך לשגרירלב אל לב ישראל זוהי קריאה עבור אלו עם לב פתוח ורצון עמוק להושיט יד עזרה ללוחמים ולוחמותאחרים.ות. שגרירים לא רק מגלמים התקדמותוחוסן נפשי, אלא גם יוצרים חוםומשפחה עבור המשתתפים.ותהמחפשים.ות קשר והבנה. באמצעות החוויות והצמיחה האישית שלהם, שגרירים אלו מגלמים את מהות החברות, החמלה וההתקדמות.

הכירו את

השגרירים

Daniel Ben Hamo

דניאל בן חמו

דניאל היה לוחם בגולני מ-2010 עד 2011. כיום הוא עובד בתעשיית הביטוח כמנהל רכש. לדניאל אישיות חברתית מאוד, והוא נהנה מריצה ושחייה בזמן הפנוי שלו.

 

Hezi Zaken

חזי זקן

חזי נולד וגדל בירושלים, שם הוא גר היום. בין השנים 1996 ל-1999, הוא שירת בחטיבת גבעתי כסמל כיום, הוא עובד כמדריך ומורה לסחר בבורסה, מה שהופך אותו לכמעט יודע-כל.

 

Ehud Kakun

אהוד קקון

אהוד שירת גבעתי מ-2002 עד 2005 כחייל קרבי חובש. כיום, הוא עובד כמהנדס תוכנה ומתעסק בצילום כתחביב. אוהב טבע, מתעמל ביוגה ומדיטציה, וגם נהנה מגלישת גלים כחלק מהטיפול שלו.

 

Nadav Elbaz

נדב אלבז

נדב שירת 11 שנה בצה”ל כקצין בצנחנים ובפיקוד העורף. הוא הוא נשוי ויש לו שני ילדים מדהימים שהם חלק בלתי נפרד מחייו. תשוקתו ללמידה ופיתוח אישי עוברת בכל התחומים, כיום הוא עובד כמנהל מוצרים בתחום ייבוא מוצרי אחסון נתונים וניהול גיבויים. הוא אוהב כל סוג של ספורט, ומוזיקה. חשוב לו להורות ולהדריך והוא עוסק בזה בשמנו הפנוי.

Yoann Bar Hen

יואן בר חן

יואן הוא מוזיקאי, מרפא ואוהב חיים. שירת בכוחות המיוחדים של גולני. למד מדעי ספורט בצרפת וכיום עובד כמטפל טווינה וטרפיה ויברציה. כטרפיסט, הוא מאמין בכוח של טיפול אנרגטי ומתאחל ומטפל בלקוחותיו ברמה הגבוהה ביותר של טיפול ומקצועיות.

 

Erez Blumenthal

ארז בלומנטל

ארז שירת בחיל השריון מ-2012 עד 2015 ושימש כמפקד טנק בצוק איתן ב-2014. כיום הוא עובד כסוכן נדל”ן מורשה בתל אביב. הוא אוהב את הים ונהנה מצלילה וגלישה, וכן כל סוג של ספורט אתגרי.