לב אל לב ישראל

המגן

כל עוד לא נמצאה תרופה להלם הקרב, אנו מחויבים לצייד את המשתתפים שלנו במגן וירטואלי שיזייע להם להתמודד עם האתגרים במסע שלא נגמר. אנו מציגים את המגן הווירטואלי שלנו – כלי דינמי שנועד לתמוך במשתתפים בניצחונות היומיומיים שלהם על האתגרים בעקבות הקשיים היומיומיים.

הארגון מספק סיוע אשר ניתן על ידי הקניית כלים ותמיכה אישית בשלושה מעגלים משמעותיים להתמודדות והצלחה במעגל החיים: קהילה, מחשבה גוף ונפש, יזמות ותעסוקה.

  1. קהילה– מבוססת על מערכת יחסים חובקת עולם תומכת וחמה מארה״ב וישראל עם פסיפס רחב של אנשים טובים אשר לקחו על עצמם לסייע ולתמוך בהלומי/ות הקרב: הקהילה הכוללת אנשי צוות וניהול, מנטורים, אנשי עסקים, מורי/ות ליוגה טיפולית, מרצים וחשובים ביותר המשתתפים- הלוחמים/ות. הקהילה היא מקור משמעותי לתמיכה והעצמה עבור הלומי הקרב. הקהילה מספקת סביבה בטוחה ומכילה בה הם יכולים להתחבר לאחרים שעברו חוויות דומות הקהילה מסייעת להם הקרב להרגיש מחוברים, לא לבד ולמוערכים. ומשמשת

מקור למשוב, עידוד והזדמנות לצמוח ולהתחזק יחד.

  1. גוף-נפש-רוח– המשתתפים מתרגלים ויסות רגשי באמצעות יוגה כתרפיה, מדיטציה, נשימות ומיינדפולנס בתוכנית ייחודית המותאמת ללוחמים.ותהסובלים.ות מהלם קרב.
  2. תעסוקה ויזמות– תוך כדי עבודה אישית עם מנטורים מקצועיים ומנטורי העצמה המשתתפים מקבלים הכוונה מקצועית, כלים וחיבורים עסקיים, המסייעים להם להתחבר למעגל העבודה

והיזמות או למעגל התעסוקה האישית.